DORA Cast AJANS HAKKINDA

Dora Cast Ajans; özellikle çocuk oyuncu adaylarımızın geleceklerini inşaa etmek ve hayallerini gerçekleştirmek için çalışmakta, sektöre yeni yüzler yeni oyuncular kazandırmayı amaç edinmektedir. Ajansımız Türk örf ve adetleri ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan ötürü çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde, saygınlığında ve şeffaflığında devam ettirmektedir.

Bünyemiz dahilinde her yaştan oyunculuk deneyimi sahibi olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık. Profesyonel ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde bir çok projeye oyuncu temin ederek tercih edilen güvenilir ajanslar arasında olmayı başardık.

Kurumsal kimlik anlayışı ile sektörde Proje Bağlantılarımızın En Üst Seviyeye Ulaşmasını Gerçekleştiren Dora Cast Ajans Ailesi Çalışmış ve Çalışacağımız Tüm Projelerimize Uzman ve Profesyonel Hizmet Anlayışından Asla Vazgeçmemektedir.

Sosyal Medya Platformlarımız Sayesinde Türkiye'nin her şehrinden oyuncu adaylarına online başvuru ile kapılarımızı açıyoruz. İstanbul’da bulunan ajansımıza farklı illerden de başvuruları kabul ediyoruz. Yeni başvuracak adaylarımızın yeteneklerini değerlendirebilmesi için kariyer hedeflerine ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için var gücümüzle çalışmaktayız.


Dora Cast Ajans Casting & Production

DORA YAPIM FİLM PRODÜKSİYON ve TİCARET LTD. ŞTİ.